Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Detali žaidimo informacija

Kviečiame dalyvauti žaidime „Gaukite nemokamą LEPICOL pakuotę”.

Jums reikia įsigyti 3 bet kuriuos „Lepicol” produktus su žaidimo „Gaukite nemokamą LEPICOL pakuotę” lipduku ir išsaugoti pakuočių dangtelius su žaidimo lipdukais.

Surinkus 3 dangtelius su žaidimo lipdukais, užpildykite www.lepicol.lt pateiktą žaidimo formą ir Jums priimtinu būdu pateikite pirktų produktų dangtelius su žaidimo lipdukais. Pateikti reikia tik dangtelius, nuimtus nuo pakuotės. Juos galima atsiųsti paštu, adresu UAB Entafarma Plius, Klonėnų vs. 1, Širvintų r. sav. LT-19156, arba registracijos formoje prikabinti pakuočių dangtelių su unikaliais kodais nuotrauką (pateikti reikia tik dangtelių foto, jie turi būti nuimti nuo pakuotės). Jei pasirenkate pateikti pakuočių dangtelių nuotrauką, joje turi aiškiai matytis 3 dangteliai ir būti gerai matomi kodai. Jei nepilnai matosi nors vieno kodo skaičiai arba jei pateikta ne dangtelių, o neatidarytų produktų pakuočių fotografija, tokia nuotrauka nėra tinkama dalyvavimui žaidime ir nemokama pakuotė nebus siunčiama.

Žaidimo dalyvio forma turi būti užpildyta pilnai, tiksliai nurodant prašomus duomenis ir unikalius kodus, esančius ant žaidimo lipdukų. Tas pats kodas žaidime gali dalyvauti tik vieną kartą, todėl pakartotinai to paties kodo įvesti negalėsite.

Užpildę žaidimo dalyvio anketą, nepamirškite pažymėti, kokį „Lepicol” produktą pageidaujate gauti nemokamai.

Jei visą informaciją pateikėte tinkamai ir teisingai, nemokamą pakuotę registracijos formoje nurodytu adresu gausite per 1-2 savaites nuo nuotraukos su dangteliais ir unikaliais kodais pateikimo arba laiško su dangteliais ir unikaliais kodais gavimo. Jeigu kontaktinė informacija registracijos formoje pateikta nepilnai ar neteisingai, arba žaidimo dalyvis nepriima siuntos iš kurjerio ir nesudaro galimybių ją pristatyti, nemokama pakuotė pakartotinai nebus siunčiama.

Žaidimas vyksta iki 2022 03 01 d. Rinkoje esančios pakuotės žaidime gali dalyvauti neribotą laiką. Organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles iš anksto prieš 3 dienas informavęs apie pakeitimus interneto svetainėje www.lepicol.lt